Opera VPN

1.5.0

4.1

13

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman internette gezinin

1.7M

Bu uygulamayı oyla

Opera VPN, VPN istemcilerinin dünyasında Opera'nın en iyi ürünüdür. Bu uygulama sayesinde, dünyanın herhangi bir yerinden adsız ve güvenli bir şekilde internette gezinebileceksiniz. Ve, daha da iyisi, pratik ve zarif bir arayüzle yapabileceksiniz.

Opera VPN'i kullanmaya başlamak bir düğmeye basmak kadar basittir. Birkaç saniye içinde, bulunduğunuz yere en yakın bölgeye giriş yapacaksınız, ancak dilerseniz bölgesel konumunuzu bir dokunuşla değiştirebileceksiniz. Almanya, ABD, Endonezya, Kanada .. aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca bölge olacak.

Bağlandığınız bölgeyi değiştirebilmenin yanı sıra, Opera VPN ile 'koruyucuyu' aktif hale getirebileceksiniz. Bu özellik sayesinde, tüm bu 'reklam izleyicileri' ziyaret ettiğiniz herhangi bir sayfadan otomatik olarak engelleyebilirsiniz. Bir süre göz attıktan sonra, bu uygulamanın ne kadar 'reklam izleyicisini' engellediğini de görebilirsiniz.

Opera VPN'in üçüncü ve son özelliği, internet bağlantınız için 'güvenlik puanını' hesaplamanıza olanak sağlar. Yine, yapmanız gereken tek şey bir analiz yapmak için dokunmak ve sonunda değerlendirilen tüm unsurlar hakkında tam bir rapor alacaksınız.

Opera VPN, Android'de bulabileceğiniz en iyi VPN istemcilerinden biridir. Sadece benzer uygulamalardan daha fazla ve daha iyi özellikler sunmakla kalmaz, aynı zamanda işi gerçekten zarif bir şekilde yapar.
Gereksinimler

Android 4.0.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X